Кубок IBU-2018/19 начнется в Швеции и завершится в Италии
18.04.2018

Серия новых континентальных биатлонных соревнований в следующем сезоне будет проходить в семи странах.

Архив за месяц: Фев 2021
20.02.2021

wallart.ua

Не знаете, как оригинально оформить стену в спальне или детской комнате?
(ещё…)

16.02.2021

Масштабна організація, що займається популяризацією настільного тенісу в Україні — SETKA CUP (https://setkacup.com) — представила новий простір для спортсменів. Тепер місто Львів буде приваблювати не тільки мандрівників своєю багатою історією і красивими пам’ятками, але й також гравців в настільний теніс. Окрім Києва і Дніпра спортсмени з інших українських міст і регіонів зможуть приїжджати до Львова, щоб брати участь в спортивних змаганнях.

настольный теннис setka cup

Локація у Львові — це дві арени, які називаються Лондон і Пекін. Остання арена відрізняється найбільшою площею: 8 на 16 метрів. Завдяки своїм розмірам, в залі можна проводити змагання будь-якого рівня. Якщо об’єднати всі приміщення локацій в Києві, Львові та Дніпрі, то загальне число складе 2730 кв. метрів.

SETKA CUP забезпечує залами європейського рівня

Нові зали в різних містах України — це можливість створювати з настільного тенісу спортивний тренд, залучаючи спортсменів без прив’язки до кваліфікації і віку. Крім цього, відкриття локацій дозволяє об’єднувати як гравців, так і шанувальників дисципліни, розширюючи спортивне ком’юніті. На даний момент спільнота настільного тенісу SETKA CUP — це 550 рейтингових спортсменів і більш 5000 фанатів гри.

Якщо говорити про якість, то нові ігрові майданчики не поступаються сучасним залам в європейських містах. Спортсмени займаються і відпочивають в комфортних умовах: працюють системи кондиціонування, подається світловий потік оптимальної інтенсивності. Організатори проявляють максимальну увагу до потреб гравців, оскільки від цього також залежить результат змагання. Так, наприклад, спортсмени дотримуються індивідуального графіка: грати можна тільки три дні поспіль. Такий розклад допомагає уникати ризику перевтоми — як фізичної, так і емоційної.

Настільний теніс в Україні стає популярним

Організація SETKA CUP враховує досвід зарубіжних структур, що дозволяє створювати українським спортсменам оптимальний мікроклімат для досягнення високих результатів. Організація функціонує з 2018 року, влаштовуючи різні турніри. Крім цього, платформа сприяє поліпшенню показників у спортсменів.

Протягом трьох останніх років SETKA CUP робить настільний теніс популярним серед гравців і фанатів. Всі важливі події, огляди та актуальні новини передають власні медіа організації. Настільний теніс онлайн щомісяця збирає понад 50 000 переглядів.

10.02.2021

155189

Россияне Александр Логинов, Эдурад Латыпов, Светлана Миронова и Ульяна Кайшева заняли девятое место в классической смешанной эстафете на ЧМ-2021, которая открыла программу мирового турнира. Наши спортсмены уступили лидирующей четверке из Норвегии более двух минут. Наши соотечественники значительно уступили конкурентам в стрелковом компоненте, использовав девять дополнительных патронов, при этом Светлана Миронова допустила аж два штрафных круга на своем втором огневом рубеже. (ещё…)

10.02.2021

Сегодня, 10 февраля, в Поклюке стартовало главное и самое долгожданное событие биатлонного сезона — Чемпионат мира-2021. Программу турнира традиционно открыла классическая смешанная эстафета 4×7.5 км с восемью огневыми рубежами. (ещё…)

10.02.2021

37556

Интервью со старшим тренером женской национальной команды Михаилом Шашиловым за день до первой гонки на чемпионате мира по биатлону-2021 в словенской Поклюке. (ещё…)

09.02.2021

Бывший президент Союза биатлонистов России (СБР) Владимир Драчев поделился ожиданиями от стартующего чемпионата мира. (ещё…)

09.02.2021

38754

Старший тренер мужской сборной России Юрий Каминский в интервью пресс-службе СБР рассказал о заключительном этапе подготовки к стартующему в Поклюке чемпионату мира, важности горнолыжной подготовки, «весёлой» трассе и тонкой настройке спортсменов к конкретному старту. (ещё…)

09.02.2021

155125

Представительница сборной Беларуси Динара Алимбекова сообщила об изменениях в своей технике лыжного хода. (ещё…)

09.02.2021

Популярные букмекерские ставки на футбол

Во всем цивилизованном мире футбол – вид спорта №1. Такая же ситуация и в беттинге – ставки на футбол составляют более 70% рынка. Учитывая популярность, ведущие букмекеры не ограничивают своих поклонников в выборе событий – в зависимости от статуса матча, они предлагают прогнозировать сотни разных исходов. (ещё…)

08.02.2021

8 февраля на сайте четырехкратного олимпийского чемпиона по биатлону Александра Тихонова опубликовано открытое письмо в адрес комментатора «Матч ТВ» Дмитрия Губерниева. (ещё…)

© 2010-2014 Новости биатлона. Дизайн сайта - Студия 508. Все права на материалы, публикуемые на сайте, защищены. Любое копирование возможно только при условии письменного разрешения администрации с обязательной прямой гиперссылкой на первоисточник, не скрытой от индексации. Google