Кубок IBU-2018/19 начнется в Швеции и завершится в Италии
18.04.2018

Серия новых континентальных биатлонных соревнований в следующем сезоне будет проходить в семи странах. Первый этап Кубка IBU-2018/19 состоится в шведском …

Нова локація від SETKA CUP відкрилася у Львові: платформа виводить настільний теніс на новий рівень

Масштабна організація, що займається популяризацією настільного тенісу в Україні — SETKA CUP (https://setkacup.com) — представила новий простір для спортсменів. Тепер місто Львів буде приваблювати не тільки мандрівників своєю багатою історією і красивими пам’ятками, але й також гравців в настільний теніс. Окрім Києва і Дніпра спортсмени з інших українських міст і регіонів зможуть приїжджати до Львова, щоб брати участь в спортивних змаганнях.

настольный теннис setka cup

Локація у Львові — це дві арени, які називаються Лондон і Пекін. Остання арена відрізняється найбільшою площею: 8 на 16 метрів. Завдяки своїм розмірам, в залі можна проводити змагання будь-якого рівня. Якщо об’єднати всі приміщення локацій в Києві, Львові та Дніпрі, то загальне число складе 2730 кв. метрів.

SETKA CUP забезпечує залами європейського рівня

Нові зали в різних містах України — це можливість створювати з настільного тенісу спортивний тренд, залучаючи спортсменів без прив’язки до кваліфікації і віку. Крім цього, відкриття локацій дозволяє об’єднувати як гравців, так і шанувальників дисципліни, розширюючи спортивне ком’юніті. На даний момент спільнота настільного тенісу SETKA CUP — це 550 рейтингових спортсменів і більш 5000 фанатів гри.

Якщо говорити про якість, то нові ігрові майданчики не поступаються сучасним залам в європейських містах. Спортсмени займаються і відпочивають в комфортних умовах: працюють системи кондиціонування, подається світловий потік оптимальної інтенсивності. Організатори проявляють максимальну увагу до потреб гравців, оскільки від цього також залежить результат змагання. Так, наприклад, спортсмени дотримуються індивідуального графіка: грати можна тільки три дні поспіль. Такий розклад допомагає уникати ризику перевтоми — як фізичної, так і емоційної.

Настільний теніс в Україні стає популярним

Організація SETKA CUP враховує досвід зарубіжних структур, що дозволяє створювати українським спортсменам оптимальний мікроклімат для досягнення високих результатів. Організація функціонує з 2018 року, влаштовуючи різні турніри. Крім цього, платформа сприяє поліпшенню показників у спортсменів.

Протягом трьох останніх років SETKA CUP робить настільний теніс популярним серед гравців і фанатів. Всі важливі події, огляди та актуальні новини передають власні медіа організації. Настільний теніс онлайн щомісяця збирає понад 50 000 переглядів.

Новость опубликована 16.02.2021 автором User01.


Посоветуйте публикацию друзьям:
Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal Google Bookmarks Закладки Yandex Blogger.com
 
Комментарии:

© 2010-2014 Новости биатлона. Дизайн сайта - Студия 508. Все права на материалы, публикуемые на сайте, защищены. Любое копирование возможно только при условии письменного разрешения администрации с обязательной прямой гиперссылкой на первоисточник, не скрытой от индексации. Google