Кубок IBU-2018/19 начнется в Швеции и завершится в Италии
18.04.2018

Серия новых континентальных биатлонных соревнований в следующем сезоне будет проходить в семи странах. Первый этап Кубка IBU-2018/19 состоится в шведском …

Як повинен виглядати електронний каталог автозапчастин

Маючи автомобіль, доводиться замислюватися про неминучість його ремонту, в процесі котрого можуть знадобитися нові запчастини. Вирішення цієї проблеми може здійснюватися по-різному. Найчастіше автолюбителі відправляються до офіційного дилера, а деякі вважають за краще купити автозапчастини самостійно. Завдання це непросте, але все ж здійсненне.

Справа в тому, що всі деталі оснащуються кодами виробників автомобілів з метою полегшити їх пошук, упорядкувати логістику та інше. Така інформація призначається в першу чергу для професіоналів. Це дилери, працівники СТО та представники бізнесу з продажу автозапчастин. Звичайному користувачеві практично неможливо розібратися з такими відомостями, хоча вони потрапляють в мережу і з’являються на різних сайтах, незважаючи на обмежений доступ до спеціальних програм.

Як користуватися професійною інформацією і чим допоможе електронний каталог

Для ідентифікації автомобіля та необхідних йому запчастин існують спеціальні каталоги EPC, які розробляються виробником. Дилер за допомогою VIN-кодів отримує доступ до схеми певного автомобіля і може підбирати до нього деталі для ремонту. Звичайний користувач, використовуючи адаптивні програми в мережі, також може скористатися інформацією для пошуку, але проблеми для нього полягає у відсутності спеціальних знань, якими володіють професійні менеджери, дилери та працівники СТО.

Електронний каталог для всіх

Компанія https://avtopro.ua протягом 20 років займалася ретельною розробкою адаптивного каталогу, в якому все абревіатури і скорочення, незрозумілі користувачеві, переведені на зрозумілу мову. Розбираючись з інформацією в мережі, на одному з сайтів з адаптованими копіями професійних програм, користувачі стикаються з характерними труднощами, які можна описати за пунктами:

  • Перше – це складність перекладу. Незважаючи на знання одного або навіть декількох мов потенційний покупець може не зрозуміти професійних термінів, а переводити каталог самостійно занадто довго;
  • Друге – запчастини в каталогах від виробника можуть мати кілька кодів, і який з них є гідною кандидатурою, також викликає роздуми і питання;
  • Третє – не розібравшись з інформацією, представленою на мові країни виробника, споживач ризикує замовити не ту автозапчастин, в результаті чого втрачає гроші і час.

Використовуючи електронний каталог Avtopro.ua споживачі можуть відчувати себе максимально захищеними від можливих неприємностей, а факт помилки зводиться до мінімуму.

Дерево електронного каталогу складається з чотирьох кроків, зрозумілих будь-якому користувачеві. Таким чином, покупка запчастин онлайн стає не тільки зручною і економною, але може гарантувати правильний вибір потрібної деталі, з урахуванням доступності професійної інформації від виробника запчастин, але адаптованої для широкого використання.

Новость опубликована 18.06.2018 автором Andriy.


Посоветуйте публикацию друзьям:
Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal Google Bookmarks Закладки Yandex Blogger.com
 
Комментарии:

© 2010-2014 Новости биатлона. Дизайн сайта - Студия 508. Все права на материалы, публикуемые на сайте, защищены. Любое копирование возможно только при условии письменного разрешения администрации с обязательной прямой гиперссылкой на первоисточник, не скрытой от индексации. Google